Čtyřlístek v knihovně

Od roku 2016 odebírá místní knihovna Kořenec dětský časopis Čtyřlístek. Výpůjční doba periodik je běžně týden. Po domluvě je možné i její prodloužení.

Aktuální číslo nalezenete ve své knihovně. Těšíme se na Vás!

Máte zájem ovlivnit knižní výběr v knihovně? Neváhejte nás kontaktovat!

Během celého roku máme možnost nakoupit nové tituly do knihovního fondu. Pokud máte tip na knihu k zakoupení, můžete nás kontaktovat pomocí emailu v kontaktech nebo také osobně každé pondělí v knihovně.

Knihy pro děti - nechte se inspirovat!

Tápáte v rozmanitém rybníku dětské literatury? Chtěli byste vybrat svým dětem či vnoučatům novou zajímavou knihu?

Při výběru se můžete opřít o hodnocení odborníků např. na stránce Nejlepší knihy dětem nebo si vybrat ze seznamu zlatých titulů na webu Celé Česko čte dětem.

Hledáte- li knihu podle věku svých dětí, je možné se inspirovat na stránce Rosteme s knihou.