Soutěž pro děti: Jižní Morava čte

Místní knihovna Kořenec se zapojila do 2. ročníku projektu Moravské zemské knihovny v Brně a městské knihovny Břeclav ,,Jižní Morava čte". V rámci tohoto projektu vyhlašujeme literální soutěž pro děti a mládež s názvem ,,Příběhy mého kraje"

Povídky, pohádky, eseje či básničky na motivy skutečných příběhů daného místa v maximálním rozsahu 3 stran budou moci děti odevzdávat do konce října ve vybraných knihovnách. Soutěž probíhá v několika kategoriích.

Soutěže se mohou zúčastnit děti a mládež Jihomoravského kraje od 4 do 15 let:

II. kategorie: 11–15 let
Speciální literárně-výtvarná kategorie: soutěž pro kolektivy 8–15 let (max. 5 dětí)

Pro děti nejmladší 4–7 let je otevřena soutěž výtvarná.

Pro zařazení do jednotlivých kategorií je rozhodující věk dosažený v roce 2017. Uzávěrka soutěže je 31. 10. 2017.
Soutěže se mohou zúčastnit děti a mládež Jihomoravského kraje od 4 do 15 let:

Pro děti nejmladší 4–7 let je otevřena soutěž výtvarná.

Pro zařazení do jednotlivých kategorií je rozhodující věk dosažený v roce 2017.Soutěže se mohou zúčastnit děti a mládež Jihomoravského kraje od 4 do 15 let:

Pro děti nejmladší 4–7 let je otevřena soutěž výtvarná.

Pro zařazení do jednotlivých kategorií je rozhodující věk dosažený v roce 2017.

Děti se při slavnostním vyhlášení výsledků v průběhu listopadu u příležitosti Dne pro dětskou knihu mohou těšit na zajímavé ceny a pozvánku do brněnského divadla či hhvězdárny. Pro účast není nutné být registrovaný čtenář knihovny.

Bližší informace o pravidlech naleznete na www.jiznimoravacte.cz.