Přívesnický tábor 2016: Kořencem kolkolem

Kořencem kolkolem 11. – 15. 7. 2016
 
Pětidenní přívesnický tábor s tvořivou, přírodo-objevitelskou a herní tématikou pro děti 1. st ZŠ. Činnost bude probíhat v době 8.30-15.00 hod.
 
Náplň tábora
 
Činnosti budou probíhat na Kořenci a v jeho blízkém okolí. V rámci tábora budeme výtvarně tvořit a vyrábět, zkoumat a dělat pokusy, hrát si a zpívat. Podnikneme jeden kratší celodenní výlet, kde si vyzkoušíme vyrobit vlastní dobroty z darů přírody, zahrajeme hry a objevíme krásy místa, kde žijeme. Poslední – páteční večer můžeme strávit společně i s dalšími členy rodin u táboráku, kde si ukážeme a připomeneme úspěchy z celého týdne.
 
Každý den bude pro účastníky zajištěna strava (dopolední svačina a v poledne teplý oběd).
 
Náležitosti pro účast na táboře:
 
Cena tábora 650 Kč. V ceně je zahrnut veškerý výtvarný materiál, potřeby na zkoumání a pokusy, strava a nápoje, pojištění účastníků.
 
Přihlašovat lze přednostně do 31. 5. děti z Kořence. Od 1. 6. se mohou přihlašovat i kamarádi z okolí.
 
Kapacita tábora je 15 účastníků
 
Každý účastník musí:
 
-být přihlášen a donést první den podepsanou vytisknutou přihlášku (formulář získáte do emailové schránky automaticky po vyplnění elektronické přihlášky)
 
- mít uhrazenu platbu (informace k platbě Vám přijde po odeslání elektronické přihlášky)
 
- potvrzení o bezinfekčnosti (formulář získáte automaticky po vyplnění elektronické přihlášky)
 
- kopii kartičky pojištěnce
 
 
 
Storno poplatky jsou stanoveny takto: 25 % ceny akce při odhlášení více než 30 dní před akcí, 50 % při odhlášení 29-5 dní před akcí, 75 % při odhlášení méně než 5 dnů před akcí nebo na akci samotné. Storno se neplatí, pokud si rodiče sami najdou vhodného náhradníka. Ve všech ostatních případech se storno účtuje.
 
Další
 
Je nutné vyplnit za každého účastníka vlastní elektronickou přihlášku. Rodiče přihlášených dětí před táborem dostanou podrobnější informace a instrukce k vybavení na jednotlivé dny.
 
Kontaktní osoby pro veškeré dotazy:
 
Vlaďka Kolářová (Kořenec 110, tel.: 776638661)
 
Hana Matulová (Kořenec 146, tel.: 776577629)